Bani pe net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

0,25$ in contul de Paypal pentru inscriere si o saptamana de

In jos

0,25$ in contul de Paypal pentru inscriere si o saptamana de Empty 0,25$ in contul de Paypal pentru inscriere si o saptamana de activitate

Mesaj  Reyachan Mier Noi 25, 2009 6:17 pm

Platesc 0,25 $ (sunt saraca deocamdata :P ) fiecarei persoane care se inscrie pe acest link : http://www.mylot.com/?ref=Reyachan
si face macar doua posturi pe zi, timp de 7 zile.

Mylot este un site international care plateste utilizatorii pentru a deschide discutii sau a le continua pe cele existente. Costul postarilor este de minim 2 centi, in functie de valoarea lor. Castigul de la referali este de 25 % iar payoutul minim este de 10$.
Practic, castigurile sunt nelimitate, depinzand doar de numarul de postari pe care le faceti zilnic si de calitatea acestora.
Atentie : se puncteaza si uploadul de poze!
Multa bafta!

Atentie! Dupa incriere, o sa va apara pending friend request: Reyachan.Sa-i dati accept ca sa putem comunica prin mesaje pe mylot.
Reyachan
Reyachan
Power User
Power User

Mesaje : 100
Data de inscriere : 24/11/2009
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

0,25$ in contul de Paypal pentru inscriere si o saptamana de Empty Intrebare pentru ultimul membru inscris - pavelflp

Mesaj  Reyachan Lun Dec 14, 2009 3:23 pm

Hello, pavel, am vazut ca m-ai adaugat pe mylot la friends. Si voiam sa te intreb daca te-ai inscris de pe link-ul meu sau nu. Intreb pentru ca vad ca te-ai inscris acum 11 ore si mi-a aparut si friend invite de la tine,l-am acceptat, dar vad ca nu-mi apari in lista....
O zi placuta si sper sa imi raspunzi cat mai repede pentru ca daca problema este de la mylot trebuie sa le trimit support ticket cat mai repede!!
Reyachan
Reyachan
Power User
Power User

Mesaje : 100
Data de inscriere : 24/11/2009
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum