Bani pe net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ofer 0,3$ in PayPal

2 participanți

In jos

Ofer 0,3$ in PayPal Empty Ofer 0,3$ in PayPal

Mesaj  tasia2009 Mier Noi 25, 2009 6:11 pm

Lansez eu prima oferta:
http://www.ebani.biz/?r=tasia2009
INSCRIEREA TREBUIE FACUTA OBLIGATORIU DIN INTERNET EXPLORER !!!

Singura conditie:
Minim 5 zile de activitate, iar eu iti voi trimite bonusul 0,3$ in PayPal!
Site-ul ofera 0,05$ pentru inscriere!
tasia2009
tasia2009
Moderator
Moderator

Mesaje : 148
Data de inscriere : 25/11/2009
Varsta : 44
Localizare : Iasi

http://www.castiguri-on-line.blogspot.com/

Sus In jos

Ofer 0,3$ in PayPal Empty Re: Ofer 0,3$ in PayPal

Mesaj  Reyachan Mar Dec 01, 2009 7:42 pm

Hello, upline :) Zi-mi daca e ok pana acum. Am facut click zilnic dar la ore diferite in functie de momentul in care am prins computerul liber. Ti-au aparut click-urie zilnic?
Si mai ales, daca stii, zi-mi si mie pe la ce ora se reseteaza daca ai idee. Ca sa stiu cam in ce time frame sa ma incadrez!!
Reyachan
Reyachan
Power User
Power User

Mesaje : 100
Data de inscriere : 24/11/2009
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Ofer 0,3$ in PayPal Empty Re: Ofer 0,3$ in PayPal

Mesaj  tasia2009 Mar Dec 01, 2009 7:55 pm

Da, ai aparut pana sa-mi suspende contul. Am avut un schimb de mail-uri cu ei.
Acesta este ultimul:
"Buna ziua,

Din cauza multiplelor clicuri ale referralilor dumneavoastra date de pe acelasi IP nu numai ca nu castigam bani, deoarece este contorizat per vizitator unic per 24 de ore dar ne si sunt scazute veniturile deoarece daca noi suntem fraudati prin clic multiplu la randul nostru si noi fraudam advertiserul, drept urmare nu primim bani.

Nu putem permite aceste lucruri. Termenii de serviciu sunt cat se poate de clari. Nu este o eroare, deoarece nu 1 utilizator normal si unul ca referral al dumneavoastra au acelasi IP ci 3 sau mai multi dintre referralii dumneavoastra. In plus, dupa cum ne-a fost comunicat de catre departamentul de securitate, nu o singura data dumneavoastra impreuna cu alti referrali ai dumneavoastra v-ati logat de pe acelasi IP in aceeasi zi pentru a da clic.

In aceste conditii consideram ca inacceptabila cererea dumneavoastra de revocare a activitatii contului, urmand ca noi sa pastram stocate in arhiva toate probele necesare pentru motivare actiunii luate."

Am mai trimis un mail, astept raspuns! Sad
tasia2009
tasia2009
Moderator
Moderator

Mesaje : 148
Data de inscriere : 25/11/2009
Varsta : 44
Localizare : Iasi

http://www.castiguri-on-line.blogspot.com/

Sus In jos

Ofer 0,3$ in PayPal Empty Re: Ofer 0,3$ in PayPal

Mesaj  Reyachan Mar Dec 01, 2009 7:58 pm

Gandeste-te ce referali ai care pot avea cumva acelasi IP. Eu una am net prin RDS si deci am IP dinamic. Dara pana acum nu am avut probleme cu nici un PTC.
Oricum, sorry sa aud asta. sper sa se rezolve cat mai repede pentru ca pare un site bun.
Incearca de asemenea a vorbesti si cu referalii tai daca ii cunosti pe toti si sa vezi daca nu cumva au trisat ei cumva.
Reyachan
Reyachan
Power User
Power User

Mesaje : 100
Data de inscriere : 24/11/2009
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Ofer 0,3$ in PayPal Empty Re: Ofer 0,3$ in PayPal

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum