Bani pe net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cum sa faci 60$ vizitand siteuri timp de 30 secunde!

2 participanți

In jos

Cum sa faci 60$ vizitand siteuri timp de 30 secunde! Empty Cum sa faci 60$ vizitand siteuri timp de 30 secunde!

Mesaj  marius_mau Mier Ian 06, 2010 11:15 pm

Salut!

Eu sunt Marius, Acum 10 zile am descoperit acest program RichPTC. Acest program te plateste sa vizitezi siteuri timp de 30 secunde. Pentru o vizita vei primii 1$ + daca inviti alte persoane prin linkul tau de la sectiunea DOWNLINE vei primi 0.50$ pentru fiecare vizita facuta de cel pe care lai invitat sa se inscrie.

Gandeste Putin!

Tu Vizitezi zece siteuri azi: 10siteuri = 10$

Sa zicem ca sau inscris zece persoane prin linkul taul: 10(cele zece persoane inscrise de tine) = 50$
___________________________________________________

10 + 50 = 60$

Deci ajungi la 60$ pe zi SI NU TE COSTA NIMICA, DOAR 10-15 MINUTE DIN TIMPUL TAU.

1. NU VEI PUTEA SA VIZITEZI MAI MULT DE 15 SITEURI PE ZI.
3. VEI PUTEA INVITA SA SE INSCRIE IN AVEST PROGRAM CATE PERSOANE VREI TU!


AICI AVETI ID-UL MEU DE YMessenger DACA AVETI NEVOIE DE AJUTOR!: mau_ole

INREGISTREAZATE AICI: Inregistrare
TUTORIALS AND TRAININGS: Tutorials

Cum sa faci 60$ vizitand siteuri timp de 30 secunde! Followmeontwitter
marius_mau
marius_mau
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 3
Data de inscriere : 06/01/2010

Sus In jos

Cum sa faci 60$ vizitand siteuri timp de 30 secunde! Empty Re: Cum sa faci 60$ vizitand siteuri timp de 30 secunde!

Mesaj  Admin Mier Ian 06, 2010 11:49 pm

Site-ul postat de tine nu plateste , l-am incercat pe pielea mea , prima data am facut cashout si nimic , dupa un timp m-a lasat sa fac din nou casout asa ca am facut si a doua oara si tot nimic , oricum este in lista noastra de scam dar si in listele internationale de scam, asa ca nu-ti mai pierde timpul , uite un articol despre ei pe ptc-investigation

http://ptc-investgations.blogspot.com/2009/05/rich-ptc-richptccom-scam.html

Am mutat acest articol in Recycle Bin pentru ca nu pot lasa pe nimeni sa se inscrie pe el cat timp stiu sigur ca e scam , sorry daca vrei sa continui cu el fa-o singur , cere plata si daca o si obtii posteaz-o aici si dovedeste-ne ca-i ok site-ul ...

Numai bine

Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 962
Data de inscriere : 24/11/2009
Varsta : 43
Localizare : Torino

http:// www.castiguri-garantate.info

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum