Bani pe net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

HyBux - offline , StockBux - suspect ...

In jos

HyBux - offline , StockBux - suspect ... Empty HyBux - offline , StockBux - suspect ...

Mesaj  Admin Vin Dec 18, 2009 11:08 pm

"HyBux Temporary Disabled

As you know, paypal limited our account on 4 DEC.

After few days of hard work, document uploads and contacts with them
they decided to froze our account and the money we have on it without any explanation.


This is the reasons of this temporary disable and there are no other reasons!
Now we put all our efforts to restore the account with PayPal and enable the site again.

We are really sorry for this inconvenience"


La cum au decurs lucrurile in ultimul timp era de asteptat , in mod sigur in cel mai scurt timp o sa mai adaugam doua site-uri in lista scam , HyBux si StockBux , numai printr-o minune ar putea scapa , multe probleme , cel putin asa sustin ei , adminul de la StockBux nici nu mai intra pe forum , pe zi ce trece se aduna tot mai multi useri care isi cer plata , cred ca o sa le fie mai usor sa plece cu banii stransi dacat sa revina, sa speram ca ma insel eu , dar nu cred ....

Personal nu o sa mai dau click-uri la aceste site-uri , la StockBux pentru HyBux este offline , cel putin momentan pana incep , daca incep ... din nou sa plateasca , pentru ca nu fac decat sa le fac lor bani ... fa sfatuiesc sa faceti acelasi lucru !
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 962
Data de inscriere : 24/11/2009
Varsta : 43
Localizare : Torino

http:// www.castiguri-garantate.info

Sus In jos

HyBux - offline , StockBux - suspect ... Empty Re: HyBux - offline , StockBux - suspect ...

Mesaj  Admin Dum Dec 20, 2009 10:23 pm

Cred ca le putem trece pe amandoua la scam-uri !
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 962
Data de inscriere : 24/11/2009
Varsta : 43
Localizare : Torino

http:// www.castiguri-garantate.info

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum