Bani pe net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Linx Click - suspect !

In jos

Linx Click - suspect  ! Empty Linx Click - suspect !

Mesaj  Admin Sam Dec 12, 2009 8:39 pm

Site-ul se pare ca este unul cu probleme , instabil , primele semne au aparut cu cca doua saptamani in urma cand primele reclamatii postate pe forum au sterse de adminii site-ului , ceea ce nu se face !

1. Probleme privind plata/click de la referali , era cu mult mai mica decat trebuia , ei spun ca au rezolvat ...

2. Cea mai raspandita problema , printre care si a mea , a fost aceea ca nr. click-urilor referalilor nu era corect , deci implicit nici plata , de fapt nu functiona de loc , la mai multi referali cu peste 30/click-uri mie imi arata click-uri 0 !

Timp de peste o saptamana a urmat un schimb de mesaje intre mine si admini , prin care incercau sa ma duca cu vorba , ba chiar mi s-a spus sa nu mai intreb atata de banii mei si intr-un final punand prea multe intrebari legate de banii mei , mi-au sters contul! Asta da seriozitate ! Imi pare rau pentru cei inscrisi , cred ca or sa aiba probleme cu acest ptc , au nevoie de NOROC ca sa obtina o plata de la ei !

Desi ei sustin ca au rezolvat problema , tot mai apar postari pe forum de la membrii la care nu apar click-urile de la referali , oricum multe postari legate de probleme au fost si inca mai sunt sterse !

3. Cea mai grava acuzatie este aceea ca , 2 frati de-ai nostri Romani care au investit bani , s-au plans ca adminul nu mai recunoste nimic , acesta spune ca la el nu figureaza nimic !

4. A parut si prima dovada de plata, desi cashout nu se poate cere decat dupa 01.01.2010 cand site-ul va fi lansat , dupa ce a vazut ca unii dintre noi am observat asta , s-a gandit sa treaca in dreptul categoriei " My first payment " test payment , insa postarile din acel topic au ramas si il contrazic, in orice caz prin tot ce fac se vede ca se contrazic singuri ...

In final dupa data de 01.01.2009 site-ul va fi trimis la cei de la PTC investigation si verdictul nu poate fi decat unul singur , SCAM !

Cei care va inscrieti pe acest site o faceti pe proprie raspundere !

Daca esti alaturi de mine in campania mea AntiScam , anunta-i pe toti pe care ii cunosti ca LinxClick.com este un site instabil ...

Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 962
Data de inscriere : 24/11/2009
Varsta : 43
Localizare : Torino

http:// www.castiguri-garantate.info

Sus In jos

Linx Click - suspect  ! Empty Re: Linx Click - suspect !

Mesaj  Admin Mier Dec 30, 2009 12:53 pm

Cred ca i s-a pus deja verdictul , este SCAM !
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 962
Data de inscriere : 24/11/2009
Varsta : 43
Localizare : Torino

http:// www.castiguri-garantate.info

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum