Bani pe net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Inovabux traieste inca

3 participanți

In jos

Inovabux traieste inca Empty Inovabux traieste inca

Mesaj  Reyachan Joi Noi 26, 2009 3:17 am

M-am gandit sa fac acest topic deoarece toata lumea spune ca inova este "picat". Ei bine, nu este asa. Link-ul www.inovabux.com va redirectioneaza pe forumul oficial, moneymakers pe care gasiti cele mai noi stiri despre ce se intampla cu site-ul .
Partea cea mai buna, insa este faptul ca puteti folosi link-ul personal pentru a va inregistra referali directi, chiar daca site-ul este picat! Oricine intra de pe link-ul vostru si se inregistreaza pe forum va devine refferal direct.
In plus, puteti folosi forumul inova pentru a face profit cu google adsense. Pentru mai multe detalii, vizitati : http://www.mmsociety.com/index.php/topic,655.0.html

Later edit : Adminul a anuntat oficial : INOVA SE RELANSEAZA!! Data relansarii nu este insa cunoscuta, dar se lucreaza deja la noul script. Au anuntat ca au returnat toate investitiile oamenilor si problemele cu contul de Paypal s-au rezolvat, iar cele cu Alertpay sunt si ele in curs de rezolvare.
Nu va mai exista prelaunch, vor testa ei un closed beta si vor redeschide portile direct. Intre timp, puteti beneficia de castigurile mai sus mentionate- adsense si restul.
Reyachan
Reyachan
Power User
Power User

Mesaje : 100
Data de inscriere : 24/11/2009
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Inovabux traieste inca Empty Re: Inovabux traieste inca

Mesaj  Admin Joi Noi 26, 2009 2:51 pm

Inovabux traieste inca Icon_biggrin Abia astept , imi placea site-ul ...

Mersi de informatii ... mereu activa !
Inovabux traieste inca Icon_cheers
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 962
Data de inscriere : 24/11/2009
Varsta : 43
Localizare : Torino

http:// www.castiguri-garantate.info

Sus In jos

Inovabux traieste inca Empty Re: Inovabux traieste inca

Mesaj  Andy Dum Noi 29, 2009 1:29 am

Super!Sper doar ca de data asta sa reusim sa ne luam si plati Inovabux traieste inca Icon_smile
Andy
Andy
Moderator
Moderator

Mesaje : 181
Data de inscriere : 24/11/2009
Varsta : 43

http://www.clickro.weebly.com

Sus In jos

Inovabux traieste inca Empty Re: Inovabux traieste inca

Mesaj  Reyachan Dum Noi 29, 2009 3:56 pm

Si eu, mai ales ca aveam deja cam 1.5$ si tocmai voiam sa cumpar o tura de referals. Se pare ca o sa fie o relansare. Despre baza de date nu se stie inca nimic, dar din moment ce se poate folosi si forumul pentru a-ti inscrie referali, banuiesc ca s-a pastrat intacta.
Adminul nu a dat inca toate detaliile relansarii pentru ca a spus ca se concentreaza pe partea de mutare si upgradare. Aaa da..si a promis ca pastreaza logo-ul :lol:
Reyachan
Reyachan
Power User
Power User

Mesaje : 100
Data de inscriere : 24/11/2009
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Inovabux traieste inca Empty Re: Inovabux traieste inca

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum