Bani pe net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

PeecoBux.info

2 participanți

In jos

PeecoBux.info Empty PeecoBux.info

Mesaj  uzzy1986 Mar Feb 09, 2010 1:57 am

Este un alt PTC nou care ofera rang Premium gratuit timp de o luna tuturor membrilor ce se afla in primii 500 inscrisi ..deocamdata sunt 186 de locuri ocupate din 500


Standard member : $0.005 per click and $0.0025 per every referral click -5-6 ads/day
Premium member : $0.0075 per click and $0.005 per every referral click
Upgraded members have many discounts and bonuses like :
- 9-10 ads/day
- up to 25% discount on renting refs, recycling, renewing, jackpots
- up to 500 direct referral limit
- `Premium` tag on the forum

FIRST 500 MEMBERS WHO SIGN UP RECEIVE FREE UPGRADED MEMBERSHIP FOR 1 MONTH (it is worth $8 but you get it for FREE) !

Inregistrare
uzzy1986
uzzy1986
Membru Senior
Membru Senior

Mesaje : 24
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 37
Localizare : valcea

Sus In jos

PeecoBux.info Empty Re: PeecoBux.info

Mesaj  Admin Mar Feb 09, 2010 5:07 pm

Site-ul clonat si adminul roman , cea mai buna echipa ...

De pe Club PTC au rasarit cateva ptc-uri ... nu ? Din pacate nici unul nu prezinta garantie , sunt facute de "oricine" si
nu-ti trebuie cine stie ce experienta sa observi ca un tip care a pus o clona pe un host ill numeste imediat ptc si vrea
sa obtina doar profit din asta , nici de cum nu se gandeste la cei carora le vinde "gogosi"

Un asemea om nu se poate numi admin si nici site-ul respectiv ptc . Pentru a deschide un ptc stabil iti trebuie ceva bani
de investit , lucru pe care nu cred ca vor sa-l faca nici unul din asa zisii admini romani ...


Nimic personal , face parte din campania mea Anti Scam ...
Conform Regulamentului postul a fost sters deoarece site-ul prezentat era in lista noastra de scam-uri .
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 962
Data de inscriere : 24/11/2009
Varsta : 43
Localizare : Torino

http:// www.castiguri-garantate.info

Sus In jos

PeecoBux.info Empty Re: PeecoBux.info

Mesaj  uzzy1986 Mar Feb 09, 2010 5:39 pm

eu habar nu am avut despre acest PTC daca era vreo clona sau nu (cat si despre ironbux) ..iar in rubrica de scam nu verificasem innainte sa vad daca e bazandu-ma pe faptul ca nu are decat vreo 200 de membrii

de pe club PTC stiu ca am mai primit si eu la randul meu linkuri de referral sa ma inscriu..iar asta cu premium timp de o luna am aflat-o abea aseara si am zis sa o anunt si aici...bazandu-ma pe faptul " ca e pe bune " si neavand prea multe informatii despre site in sine

daca site'ul e scam nici nu sa mai merita efortul si topicul merita sa fie recycle bin PeecoBux.info 489479

PS: e ciudat ca in ultima perioada vad numai PTC-uri cu admini romani PeecoBux.info 981783
uzzy1986
uzzy1986
Membru Senior
Membru Senior

Mesaje : 24
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 37
Localizare : valcea

Sus In jos

PeecoBux.info Empty Re: PeecoBux.info

Mesaj  Admin Mar Feb 09, 2010 6:59 pm

Ai dreptate , eu nu mai recomand la nimeni ptc-uri cu admini romani . De cele mai multe sunt minori , care
se pricep in de'ale internetului , insa asta nu-i de ajuns , ce garantie ofera ? Alocatia ?
De fapt ei spera sa gaseasca advertiseri si sa le ia banii ... PeecoBux.info 592344
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 962
Data de inscriere : 24/11/2009
Varsta : 43
Localizare : Torino

http:// www.castiguri-garantate.info

Sus In jos

PeecoBux.info Empty Re: PeecoBux.info

Mesaj  uzzy1986 Mar Feb 09, 2010 7:29 pm

la ironbux stiam ca e roman dar la asta habar nu aveam...primul care l-am vazut cu admin roman a fost clix4all..cand facusem aproape 1$ si a incetat sa mai dea add-uri PeecoBux.info 487232

cred ca ar trebui facuta o lista (daca nu e deja) cu toate PTC-urile care au admini romani ca sa stim din-ainte cu cine avem de-aface si sa fim mai atenti in privinta lor

insa asta nu-i de ajuns , ce garantie ofera ? Alocatia ?

PeecoBux.info 487232
uzzy1986
uzzy1986
Membru Senior
Membru Senior

Mesaje : 24
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 37
Localizare : valcea

Sus In jos

PeecoBux.info Empty Re: PeecoBux.info

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum