Bani pe net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Partner with Paul

In jos

Partner with Paul Empty Partner with Paul

Mesaj  Honiawa Mier Dec 30, 2009 8:42 pm

Partner with Paul are un program de afiliere destul de usor, numai bun pentru incepatori. Site'ul plateste pentru fiecare lead pe care il aduci. Asta inseamna sa promovezi linkul tau si sa faci oameni sa se inscrie ca members si nu ca affiliates.
Din pacate au cam multe restrictii si platesc doar memberii pe care ii aduci din US, UK, Canada si Australia. Partea buna e ca iei 2.5 dolari pentru fiecare persoana pe care o aduci si se inscrie la newsletterul lor.

Eu m'am inscris in prima faza ca member sa vad daca spameaza sau chiar e un site serios. Am primit intr'o saptamana doar doua mailuri, gen newsletter, din care chiar am cules cateva informatii utile.

asta e linkul siteului Partner with Paul; dati pana jos si inscrieti'va la rubrica Affiliates. Si apoi bagati un pic de promovare. A, nu e voie sa folositi site'uri gen microworkers sau shorttask, dar exista metode de a incalca putin regulile. :twisted:
Honiawa
Honiawa
Moderator
Moderator

Mesaje : 405
Data de inscriere : 29/12/2009
Varsta : 37
Localizare : Iasi

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum