Bani pe net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Mylot plateste pentru a posta si a uploada poze!

In jos

Mylot plateste pentru a posta si a uploada poze! Empty Mylot plateste pentru a posta si a uploada poze!

Mesaj  Reyachan Mar Dec 01, 2009 7:40 pm

Mylot plateste pentru a posta si a uploada poze! Mylot_banner


http://www.mylot.com/?ref=Reyachan
Mylot este o comunitate internationala unde orice fel de participare se plateste. Pentru fiecare discutie inceputa sau continuata la obiect , cat si pentru fiecare poza relevanta uploadata, mylot isi plateste userii cu minim 2 centi/activitate.
Spamul nu este permis! In primul rand, nu se puncteaza, in al doilea rand, poate duce la suspendarea contului.

Date numerice :

se castiga minim 2 centi/post
25 % din castigurile referalilor
10$ payout
numar de referali directi : nelimitat
posibilitate de castig : nelimitata - cat postezi atat castigi

Avantaje :

se poate discuta despre absolut ORICE
exista un rating pentru reputatie. in functie de acest rating, valoarea postarilor poate creste
limba folosita este engleza, deci nu ar trebui sa fie probleme
puteti gasi referali pentru alte site-uri la care activati!!!
este o cale excelenta de a afla ultimele noutati despre metodele de facut bani online.

Pana acum, am reusit sa castig 2.20$ intr-o saptamana, in conditiile in care nu m-am implicat foarte mult si nu am nici un referal activ.Sunt practic castiguri facute pe cont propriu. Suna tentant? :)
Link de inscriere : http://www.mylot.com/?ref=Reyachan

Atentie!!: in urma inscrierii o sa va apara pending friend request : Reyachan la sectiunea friends. Sa dati accept ca sa putem comunica prin mesaje si pe mylot. Multa bafta si spor la postat!
Reyachan
Reyachan
Power User
Power User

Mesaje : 100
Data de inscriere : 24/11/2009
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum